Wydarzenia
„SUMMER STAGE OF OPEN MIC“ w terminie 27.08.2018 - 2.09.2018 r.
SUMMER STAGE OF OPEN MIC

data aktualizacji -27.07.2018r. warsztaty, warsztaty wokalne więcej


ART OF VOICE STUDIO w Poznaniu serdecznie zaprasza na „SUMMER STAGE OF OPEN MIC“
w terminie 27.08.2018 - 2.09.2018


ART OF VOICE STUDIO zaprasza na kolejną edycję letnich warsztatów wokalnych, w zupełnie nowej odsłonie!

SUMMER STAGE OF OPEN MIC składać się będzie z dwóch modułów do wyboru: [CHIVES] - przeznaczony dla początkujących wokalistów oraz [FOXES] - opracowany z myślą o wokalistach posiadających już doświadczenie.

SUMMER STAGE OF OPEN MIC [CHIVES]
Warsztaty łączące pracę nad techniką głosu i doskonalenie stylu śpiewania. Projekt, który rozwija wiedzę o skutecznej metodzie kształcenia emisji głosu, a także inspiruje do rozwoju muzycznego i wokalnego. Umożliwia wymianę doświadczeń z innymi wokalistami oraz pracę z profesjonalnymi muzykami, obcowanie ze sceną, mikrofonem, publicznością. Ważnymi punktami rozwojowymi warsztatów są:
- kształcenie i rozwijanie warsztatu technicznego (emisja, oddech, higiena głosu, jak ćwiczyć samemu, ćwiczenia i plan nauki na przyszłość),
- poznawanie różnych gatunków muzycznych w ramach poszukiwania własnej stylistyki i sposobu wypowiedzi poprzez śpiew,
- tworzenie repertuaru czyli nauka piosenek i rozumienie ich interpretacji,
- świadomość ciała i prezentacja siebie na scenie, pokonywanie tremy i poznawanie technik pomagających w samoakceptacji,
- przygotowanie do występów estradowych,
- zdobywanie doświadczenia w pracy z innymi muzykami.

Zwieńczeniem tygodnia intensywnej pracy uczestników SUMMER STAGE OF OPEN MIC [CHIVES] będzie Koncert Finałowy, na którym każdy zaśpiewa piosenkę przygotowaną w czasie warsztatów. Występ z zespołem składającym się z zawodowych muzyków jest szczególnie ważnym doświadczeniem dla wszystkich początkujących wokalistów. Wspólnie pomuzykować będzie można również podczas odbywających się jam sessions.

PROGRAM:
1. EMISJA GŁOSU
2. DYKCJA
3. DOBÓR UTWORÓW
4. BUDOWANIE REPERTUARU
5. INTERPRETACJA PIOSENKI
6. PRACA Z AKOMPANIATOREM I SEKSJĄ RYTMICZNĄ
7. RUCH SCENICZNY I OBYCIE NA SCENIE

SUMMER STAGE OF OPEN MIC [FOXES]
To niepowtarzalny program warsztatów, przygotowany z myślą o wokalistach rozpoczynających swoją karierę artystyczną.
Podczas tygodnia intensywnej pracy, uczestnicy poznają etapy powstawania, rejestrowania, publicznego wykonania utworu wokalnego. Zgłębią tajniki pisania tekstu piosenki, komponowania do niego muzyki, aranżacji, oraz wykonania. Dowiedzą się na czym polega rola producenta oraz jak wygląda praca w profesjonalnym studio nagraniowym. Nauczą się jak najlepiej korzystać z techniki estradowej i jak skutecznie komunikować się z reżyserem dźwięku. Zwieńczeniem warsztatów będzie wspólny koncert jego uczestników, podczas którego zaprezentują oni powstałe podczas tygodniowej pracy utwory. Muzyczną część warsztatów dopełnią zajęcia poświęcone kwestiom budowania wizerunku i tworzenia clipu video.

SUMMER STAGE OF OPEN MIC [FOXES] - to również okazja by osobiście i w kameralnej atmosferze poznać profesjonalnych muzyków z bogatym doświadczeniem artystycznym. A także by wspólnie pomuzykować podczas odbywających się w ramach warsztatów jam sessions.

SUMMER STAGE OF OPEN MIC [ FOXES] oferuje również możliwość organizacji koncertu z własnym zespołem, na scenie plenerowej na Starym Rynku, dla uczestników posiadających już autorski materiał muzyczny. Alternatywą jest organizacja recitalu, na którego program składać się będą utwory uznanych artystów.

PROGRAM:
1. PISANIE TEKSTU PIOSENKI
2. KOMPOZYCJA UTWORU WOKALNEGO
3. DOBRA ARANŻACJA
4. PRACA W STUDIO NAGRANIOWYM
5. ROLA PRODUCENTA W TWORZENIU UTWORU
6. PRACA Z TRENEREM WOKALNYM NAD MATERIAŁEM AUTORSKIM
7. TECHNIKA ESTRADOWA I PRACA Z REŻYSEREM DŹWIĘKU NA SCENIE
8. ETAPY POWSTAWANIA CLIPU VIDEO
9. ELEMENTY BUDOWANIA WIZERUNKU ARTYSTY
10. KONCERTY I JAM SESSION

TERMIN: 27.08-2.09.2018 r.
MIEJSCE: ART OF VOICE STUDIO, ul. Franciszka Ratajczaka 18, 60-101 Poznań
WARUNKI UCZESTNICTWA:
1. Przesłanie karty zgłoszenia drogą mailową na adres: eva.navrot@o2.pl do dnia: 19.08.2018 r.
2. Przesłanie wraz z kartą zgłoszenia nagrania live z wykonania materiału autorskiego(dotyczy osób chcących zaprezentować się z własnym zespołem).
3. Opłata za warsztaty: 750,00 zł [CHIVES]/ 850,00 zł [FOXES] (koszt nie uwzględnia noclegów ani wyżywienia) na konto: PKO S.A. 98 1240 1763 1111 0000 1795 8174 z dopiskiem: „SUMMER STAGE OF OPEN MIC“.
4. Osobom, które nie mogą uczestniczyć w pełnym programie SUMMER STAGE OF OPEN MIC [FOXES], oferujemy możliwość wykupienia wstępu na jeden dzień warsztatów w cenie: 100zł


KARTA ZGŁOSZENIA Podanie word


SERDECZNIE ZAPRASZAM!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

Ewa Nawrot
ART OF VOICE STUDIO
ul. Franciszka Ratajczaka 18
60-101 Poznań
tel.: 663774899