Kadra dydaktyczna w Art Of Voice Studio
Eva Navrot
Eva Navrot - Dyrektor Art Of Voice Studio

wokalistka, pedagog śpiewu, pomysłodawczyni i koordynator projektu OPEN MIC - wykładowca w Art Of Voice Studio prowadzi zajęcia z przedmiotów:

Więcej »

Barbara Prądzyńska
Barbara Prądzyńska
- wykładowca w Art Of Voice Studio prowadzi zajęcia w Studium Wokalnym

Absolwentka Filologii Polskiej na Uniwersytecie im. Adama Mickiewicza w Poznaniu. Od 1995 związana z TEATREM BIURO PODRÓŻY – tworząca i grająca spektakle na festiwalach całego świata. Stażystka DEREVO - LABORATORIUM i projektów SOW Teatru DEREVO. Współpracująca z licznymi grupami i artystami w Polsce, Europie i Ameryce Łacińskiej – tworząca i grająca współautorskie projekty i spektakle. Od 2001 prowadząca własną działalność teatralną, artystyczną i społeczną w Meksyku – CANOA. Prowadząca teatralną grupę kobiecą FRACTALE. Prowadząca liczne warsztaty i projekty, głównie kończące się spektaklami w Polsce, Europie i Ameryce Łacińskiej. Zaangażowana w pracę z grupami marginalnymi: osób niepełnosprawnych, dzieci z rodzin zastępczych, więźniów, mniejszości etnicznych.

Teresa Kwiatkowska
Teresa Kwiatkowska
Aktorka - wykładowca w Art Of Voice Studio prowadzi zajęcia na kierunku Aktorstwo

absolwentka wrocławskiej PWST, doświadczona aktorka teatralna. Debiutowała rolą Ani w „Wiśniowym sadzie” Antoniego Czechowa (reż. W. Kępczyński) w Teatrze Dramatycznym w Płocku; współpracowała również z Teatrem Polskim im. H. Konieczki w Bydgoszczy oraz Teatrem im. Jana Kochanowskiego w Opolu. Za kunszt aktorski była wielokrotnie nagradzana. Zdobyła m.in.: w 1983 roku nagrodę aktorską na Festiwalu Komedii i Satyry w Zagrzebiu (Chorwacja) za rolę Myszki w sztuce Z. Skowrońskiego„ W czepku urodzona”, nagrodę aktorską na Festiwalu Dramaturgii Współczesnej „Rzeczywistość przedstawiona” w Zabrzu za rolę Ludmiły Simonow w sztuce „Rodzina wampira” W. Sigariewa (2003). Jest także laureatką czterech Złotych Masek oraz dwukrotnie - nagrody Rozgłośni Polskiego Radia w Bydgoszczy. Sukces przyniósł artystce VIII Międzynarodowy Festiwal Komedii „Talia” w Tarnowie (październik 2004), gdzie otrzymała nagrodę dla najlepszej aktorki „za viscomicę, naturalność i niezwykły wdzięk” w roli Ałły w przedstawieniu „Gąska” Nikołaja Kolady (reż. Karina Piwowarska). Aktorka wszechstronna, świetnie odnajdująca się zarówno w repertuarze komediowym, jak i tragicznym, związana z Teatrem Polskim w Poznaniu od 2004 roku.

Jakub Papuga
Jakub Papuga
Aktor - wykładowca w Art Of Voice Studio prowadzi zajęcia na kierunku Aktorstwo

absolwent Państwowej Wyższej Szkoły Teatralnej we Wrocławiu (2000). Laureat wyróżnienia na Festiwalu Szkół Aktorskich w Łodzi (2000) za rolę Denka w „Śnie nocy letniej” Wiliama Shakespeare`a w reżyserii Krzesisławy Dubiel oraz za rolę Sąsiada w „Rodzinie Totów” w reżyserii Krzysztofa Dracza. Artysta jest także aktorem filmowym. Zagrał m. in. w „Syzyfowych pracach” w reżyserii P.Komorowskiego, „Zabij ich wszystkich”, „Głośniej od bomb” w reżyserii P. Wojcieszka, „Requiem” w reżyserii W. Leszczyńskiego, „Nocy generałów” (filmie produkcji niemieckiej), serialu „M jak miłość”. Od 2000 roku związany jest z Teatrem Polskim w Poznaniu.

Łukasz Chrzuszcz
Łukasz Chrzuszcz
Aktor - wykładowca w Art Of Voice Studio prowadzi zajęcia na kierunku Aktorstwo

aktor Teatru Polskiego, ma również na koncie role w Teatrze Telewizji ("Oskarżeni. Śmierć sierżanta Karosa" w reż. Stanisława Kuźnika, "Pseudonim Anoda" w reż. Mariusza Malca) i serialach telewizyjnych ("Magda M.", "Barwy szczęścia", "Na dobre i na złe").
Wielokrotnie nagradzany: nagrodą Gazety Wyborczej dla najlepszego aktora na „Kąfrątacjach” teatrów szkolnych Łódź 1999, Grand Prix na Encounter Festiwal w Brnie (2007), III nagrodą aktorską na XXV FST w Łodzi (2007), główną nagrodą Krytyków ZASP na FST w Łodzi (2007), nagrodą publiczności za „najbardziej elektryzującą rolę męską” na FST w Łodzi (2007), nagrodą dla najlepszego aktora ufundowaną przez J. Machulskiego na FST w Łodzi (2007), „Złotą Maską” dla najlepszego aktora w sezonie 2006/2007 w Łodzi, Medalem Młodej Sztuki (2008).

Jakub Baranek
Jakub Baranek
- wykładowca w Art Of Voice Studio prowadzi zajęcia na kierunku Aktorstwo

Narcystyczny perfekcjonista. Wyznaje zasadę "Jak już coś robić to dobrze, albo wcale".
Inicjator i pomysłodawca stowarzyszenia artystycznego Wiseart w Poznaniu.
Niedoszły aktor, grafoman i pasjonat sztuk walk. Student/absolwent, w przyszłości może wykładowca UAM-owskiej teatrologii.

Jakub Baranek
Donat Zamiara
- muzyk w Art Of Voice Studio

absolwent Akademii Muzycznej im. I. J. Paderewskiego w Poznaniu, wyróżniony na IV Międzynarodowym Konkursie Kontrabasowym im. Sergieja Kusewickiego w Sankt Petersburgu, laureat VIII Ogólnopolskiego Konkursu Kontrabasowego im. A. B. Ciechańskiego, solista i kierownik grupy kontrabasów orkiestry Teatru Wielkiego w Poznaniu, nauczyciel w Zespole Szkół Muzycznych, basista i kontrabasista projektu Open Mic.

Darek Terczewski
Darek Tarczewski
- wykładowca w Art Of Voice Studio prowadzi zajęcia w Studium Wokalnym

to nowoczesny pianista, kompozytor i aranżer. Jego kompozycje charakteryzuje rzadko spotykana dziś melodyjność.
Zręczne orkiestracje w dziełach symfonicznych, kontrastują z elektronicznymi brzmieniami utworów popowych, soulowych, r&b, jazzowych, etc. , w których Darek Tarczewski porusza się z jednakową swobodą. Jest autorem i współautorem wielu projektów,  m.in. pianistą projektu Open Mic i wykładowcą kształcenia słuchu Art of Voice Studio. 

Rafał Wiśniewski
Rafał Wiśniewski
- muzyk w Art Of Voice Studio

gitarzysta klasyczny i elektryczny, absolwent Akademii Muzycznej w Poznaniu, nauczyciel szkół muzycznych w Poznaniu i Gnieźnie. Od wielu lat aktywnie współpracuje z wieloma formacjami muzycznymi wykonującymi przede wszystkim szeroko rozumianą muzykę rozrywkową.Twórca awangardowego poznańskiego projektu muzycznego T- Shirt Project , wykonującego styl określony przez zespół jako Nu Funk Disco Music.

Mariusz Koszel
Mariusz Koszel
- muzyk w Art Of Voice Studio

perkusista, aranżer, występował i występuje z wieloma artystami sceny poznańskiej, t.j.: Katarzyna Skrzynecka, Marta Podulka, itp.

Basia Włodarska – Fabisiak
Basia Włodarska – Fabisiak
- wykładowca w Art Of Voice Studio - prowadzi zajęcia w Studium Wokalnym

Ukończyła studia wokalne na Wydziale Jazzu i Muzyki Rozrywkowej Akademii Muzycznej w Katowicach a wcześniej Państwową Szkołę Muzyczną im. M. Karłowicza w Katowicach. Jest również wykładowcą na Wydziale Pedagogiczno-Artystycznym Uniwersytetu im. Adama Mickiewicza w Kaliszu; solistka zespołu New Life'm, a także chóru Trzecia Godzina Dnia. Te dwa zespoły prowadzą również szeroką działalność dydaktyczną. Muzycy, z którymi współpracowała lub współpracuje nadal, to: Ewa Bem, Mieczysław Szcześniak, rodzina Pospieszalskich, Joachim Mencel, Marcin Pospieszalski, Piotr Nazaruk, Paweł Zarecki, Mate.o, Natalia Niemen, Joanna Gajda, Dorota Zaziąbło, Konrad Basiuk. Inspirują ją gatunki muzyczne takie jak jazz, gospel, soul, r&b a także szeroko pojęta muzyka świata. Lubi podróżować, poznawać nowych ludzi, ich kulturę i muzykę. Komponuje i pisze teksty piosenek. Ma doświadczenie w pracy w studio nagrań oraz grupowej i indywidualnej nauce śpiewu.

Jacek Winkiel
Jacek Winkiel
- wykładowca w Art Of Voice Studio - prowadzi zajęcia w Studium Wokalnym

Jacek Winkiel - absolwent Akademii Muzycznej im. I.J.Paderewskiego w Poznaniu, pianista, perkusista, producent muzyczny i kompozytor. Finalista najważniejszych polskich festiwali muzycznych, m.in.: Top Trendy, Vena Festiwal, Eurowizja. Od wielu lat gra i tworzy muzykę rozrywkową, komercyjną i filmową; muzyk w Art Of Voice Studio.

Jacek Szwaj
Jacek Szwaj
- wykładowca w Art Of Voice Studio - prowadzi zajęcia w Studium Wokalnym

- pianista i wokalista jazzowy, muzyk sesyjny, multiinstrumentalista, studiował fortepian oraz edukację muzyczną na akademiach muzycznych w Katowicach i w Poznaniu, pianista i kierownik muzyczny w ART OF VOICE STUDIO. Otrzymał tytuł Transatlantyk Instant Composer 2012 zdobywając I nagrodę na międzynarodowym konkursie improwizacji w czasie rzeczywistym w ramach Festiwalu Filmu i Muzyki Transatlantyk. Jest również finalistą jednego z najstarszych i najbardziej prestiżowych konkursów jazzowych na mapie Polski Międzynarodowego Festiwalu Jazz Juniors 2012, jak również Festiwalu Jazz nad Odrą 2013. Jacek jest również pianistą i gitarzystą Hanny Banaszak. Obecnie pracuje nad solową płytą z improwizacjami poświęconymi wybitnym kompozytorom muzyki klasycznej (m.in. J.S. Bach, S. Rachmaninow, W. Lutosławski).

Łukasz Chojnacki
Łukasz Chojnacki
- wykładowca w Art Of Voice Studio - prowadzi zajęcia w Studium Wokalnym

- muzyk, basista ART OF VOICE STUDIO, Breaking News, Dreamliner Band, Agnieszki Czyż, basista/aranżerzespołu Lumen.

Marcin Krakowski
Marcin Krakowski
- wykładowca w Art Of Voice Studio - prowadzi zajęcia w Studium Wokalnym

- muzyk, perkusista ART OF VOICE STUDIO, perkusista CASHflow, Kasi Nowak, The Company.