Opinie o szkole...

Najlepsze doświadczenia muzyczne dzięki Pani Ewie Nawrot! Chciałabym bardzo podziękować za pracę nad moim wokalem w tym semestrze, za szansę występów na koncertach i pokonywanie strachu i własnych barier. Baaardzo dziękuję! Na pewno w dalszym ciągu będę chętna na wspieranie Art of Voice Studio od października Jeszcze raz dziękuję!

Ania Bemke, Wokalistka AOVS

Już po pół roku współpracy mogę z czystym sumieniem polecić wszystkim niezdecydowanym naukę w Art of Voice Studio. Zajęcia przynoszą naprawdę szybkie efekty, koncerty- niesamowite emocje, wokaliści- przesympatyczną atmosferę, a Pani Ewa Nawrot- masę inspiracji! To wszystko jeszcze bardziej pogłębiło moją miłość do muzyki. Już nie mogę się doczekać kolejnego semestru, kolejnych doświadczeń!

Agata Grobel, Wokalistka AOVS

Atutem szkoły jest elastyczność oraz uniwersalność, jest dla każdego na różnych poziomach wokalnych. Bardzo polecam każdemu, kto zawsze myślał o rozpoczęciu przygody ze śpiewaniem oraz obyciem ze sceną. Koncerty Open Mic to najlepsze wokalne doświadczenie jakie mam.

Maciej Woźniak, Wokalista AOVS

W Art of Voice Studio mogłam poprawić swoje umiejętności wokalne oraz popróbować różnych stylów muzycznych. Szczególnie dobrze wspominam zajęcia z elementów gry aktorskiej i pracy z ciałem, które były dla mnie zupełną nowością, a dały mi bardzo wiele w pracy nad utworami. Dzięki comiesięcznym koncertom Open Mic organizowanych przez szkołę oswoiłam się z występami na scenie. W przygotowaniach do tych występów nieoceniona była praca z bardzo dobrymi i sympatycznymi muzykami.

Marta Staniewska, Absolwentka AOVS

Jest to na pewno jedna z najlepszych szkół w Poznaniu, aby rozpocząć naukę śpiewu lub otworzyć się po raz pierwszy na artystyczną stronę swojej duszy. Bardzo dużym atutem szkoły jest fakt, że oferuje możliwość sprawdzania się na scenie w bezpiecznym otoczeniu ciekawych ludzi, co jest bardzo ważne i potrzebne dla początkujących wokalistów.

Paulina Tarnowska, Wokalistka AOVS

Art of Voice Studio to dla mnie przestrzeń rozwoju nie tylko wokalnego, ale szerzej pojętego rozwoju muzycznego. Polecam każdemu, kto planuje pierwsze spotkanie ze sceną, jak i tym, którzy chcą doskonalić swój warsztat.

Michał Sobkowiak, Absolwent AOVS

Kiedy przyszłam po raz pierwszy do Art of Voice Studio, przyszłam z nadzieją na zmianę, ale nigdy nie sądziłam, że to będzie najważniejsza zmiana w moim życiu. Dzięki niej zaczęłam rozumieć swój głos, swoje emocje i zobaczyłam nieznany dotąd kawałek świata. Nie ma lepszego miejsca, w którym chcielibyście się znaleźć szukając swojej drogi, zarówno wokalnej jak życiowej.

Basia Niedzielska, Absolwentka AOVS

Gdy po wielu latach spędzonych wokalnie pod batutą profesora S.Stuligrosza jako jeden z „Poznańskich Słowików” czyli klasycznego „starego” toku nauki emisji głosu, jak i kształcenia słuchu trafiłem pod skrzydła Ewy Nawrot oraz debiutującej wtedy na rynku poznańskich szkół wokalnych Art Of Voice Studio, szukałem i czekałem na rewolucję w metodzie nauczania emisji głosu i doczekałem się „przewrotu o 180 stopni”, przestałem męczyć swoje gardło, jak i ciało dzięki zajęciom z ruchu scenicznego. Rok spędzony w Art of Voice Studio zaliczam do tych wykorzystanych w najlepszy sposób!!!

Michał Zgoła, Absolwent AOVS

Przyjazna i ciepła atmosfera szkoły sprzyja rozwojowi muzycznemu i artystycznemu. W Art Of Voice Studio nauczyłam się nie tylko, jak pracować z własnym głosem, ale również jak potem tym głosem pracować z innymi muzykami.

Alicja Piotrowska, Absolwentka AOVS

Mogę z całego serca polecić lekcje emisji głosu w Art of Voice Studio. Pani Ewa jest świetnym pedagogiem, zajęcia odbywają się w bezstresowej atmosferze. Widzę u siebie znaczące postępy z tygodnia na tydzień. Bardzo dużo dały mi również comiesięczne występy w ramach szkolnego projektu ,,Do grającej szafy grosik wrzuć''. Pozwalają one spróbować swoich sił na scenie w przyjaznej, prawie ,,rodzinnej'', atmosferze. Uczniowie szkoły tworzą wspólnotę - wspierają siebie nawzajem i nie rywalizują ze sobą.

Agnieszka S., Wokalistka AOVS

Art Of Voice Studio jest dla mnie najlepszą szkołą artystyczną w Poznaniu. To miejsce dla młodszych jak i starszych sympatyków śpiewu i aktorstwa. Zajęcia odbywały się indywidualnie i grupowo w godzinach popołudniowych, co było wielkim ułatwieniem dla studentów czy uczniów dojeżdżających z daleka. Dzięki nietypowym zajęciom z aktorstwa i śpiewu nauczyłam się dystansu do samej siebie. Zrozumiałam, iż śpiew to nie tylko czysto zaśpiewane dźwięki, ale także emocje, które powinny być zawsze na pierwszym miejscu. Nauczyciele podchodzili do nas indywidualnie, gdyż wiedzieli, że każdy z nas jest inny. Potrafili rozmową oraz wsparciem pomóc nam przełamywać wstyd czy strach. Nauczyli mnie nie tylko teorii, ale także dali możliwość zastosowania jej w praktyce występując na scenie z zespołem, czy brania udziału w różnych projektach muzycznych prowadzonych przez szkołę. Dzięki temu uczyłam się podwójnie. Z jednej strony teorii w salach na zajęciach, a z drugiej- praktyki na scenie przy udziale publiczności. Dla mnie była to naprawdę wielka przygoda muzyczna, która pokazała mi, iż mogę o wiele więcej niż myślałam. Polecam szkołę Art Of Voice Studio, gdyż spotkałam w niej wiele wspaniałych osób, które dzieliły ze mną pasję muzyczną i stały się dla mnie oparciem. Jeśli więc kochasz muzykę tak jak ja i zastanawiasz się, czy warto uczyć się w tej szkole, odpowiadam: Tak, warto. Ja nie żałuję żadnego spędzonego w niej dnia!!!

Joanna Śląska, Absolwentka AOVS